с.Петрушки – ІН’ЄКТУВАННЯ

Адреса: с.Петрушки, Київська обл.

Опис:

Просідає фундамент.Фізичне старіння будівлі. Одноповерховий цегляний будинок, 1960 року. Фундамент бутобетон, заглиблений на 0.7м.
Власники таких будинків найбільше стикаються з проблемою просідань будівель. Проблемою цього є не тільки ослаблений грунт, а й те що на даний фундамент подіяло фізичне старіння. Наша технологія вирішує і такі проблеми, адже завжди дешевше відремонтувати ніж будувати новий.

Виконані роботи:

Укріплення основи бутового фундаменту. Виконані нами свердловини (мікросваї діаметром 50мм.) по периметру будівлі, в кількості 83шт, на глибину 2.5м, дали змогу закріпити основу фундаменту. А саме, стержні свердловин перейняли на себе 60% несучих властивостей.
Цементносилікатний розчин, який використовувався, під тиском пройшов через шпарини та тріщини старого фундаменту в грунті, і таким чином заповнив їх. Утворюючи при цьому новий відремонтований фундамент.
За нашими підрахунками після проведення даних робіт, власник може сміливо надбудовувати ще один полегшений поверх. Про що і була мова з замовником перед початком робіт.

Гарантійний термін обслуговування:

60 місяців.

Термін виконання робіт:

7 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *