с.Путрівка – ІН’ЄКТУВАННЯ

Адреса: с.Путрівка, Васильківського р-н.

Опис:

Укріплення основи фундаменту. Двоповерховий будинок, стіни виконані з ракушняка, обставині кирпічем , фундаментні блоки положинв на бетонну стрічку заглиблений на 1.2м, стіни піноблок. Просідає праве крило будинку. З кожним роком просідання зростає.
Після детального вивчення основною проблемою просідання даного будинку являється, підмиття грунтів під фундаментом атмосферними опадами, неправильно виконане водовідведення,ознайомтесь з відео. Додатково просадці послогувало нерозраховане навантаження при залитті перикриття, на фундамент який на той час уже просідав.

Виконані роботи:

Укріплення основи фундаменту. Після узгодження з власником, зроблено проект на укріплення основи правого крила будинку.
По всьому периметру правого крила будинку пробурили 54 свердловини (мікросвай діаметром 50мм.), на глибину 3м, в два ряди.
Після проведення робіт, провели контрольне зондування, за яким визначили що несучість даних грунтів виросла в тричі. Та виконали саме основне, це улаштування наново відмосток, та реконструкцію ливневої системи. Що в свою чергу дало сто відсотковий результат по відведенню атмосферних опадів подалі віід фундаменту.

Гарантійний термін обслуговування:

60 місяців.

Термін виконання робіт:

4 дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *