с.Петрушки – ІН’ЄКТУВАННЯ

Адреса: с.Петрушки, Київська обл.

Опис:

Просідає фундамент. На грунт подіяв так званий фактор часу, сезонні таяння снігу, рівень грунтових вод, які його послабили. Двоповерховий цегляний будинок, стрічковий фундамент глибиною 1м.. Після чотирьох років експлуатації, почали з’являтись тріщини в окремих частинах будинку. Ширина яких прогресувала з кожним весняним сезоном в більшу сторону. Було вирішено провести обстеження грунтів, методом зондування основи, яке в свою чергу тільки підтвердило те, що до глибини 2.5 метрів грунт дуже послаблений.
Невистачає несучих властивостей, для даного будинку.
В процесі обстеження також було виявлено в місці входження каналізації в дім велику вологість, після розкопування виявили протічку каналізації, яка також багато підмивала під фундаментом порожнин. Поремонтували.

Виконані роботи:

Укріплення основи фундаменту. Провели роботи по закріпленню основи фундаменту, було пробурено 120 похилих свердловин (мікросвай діаметром 50мм.), на глибину 3.5 м. в напрямку фундаменту. Під тиском 8 атм в них закачали цементносилікатний розчин, який після висихання по своїй щільності дорівнює щільності бетону.
В зв’язку з цим будинок отримав не тільки 120 несучих мікросвай, а також і новий техногенний масив. Однією з корисних властивостей даного розчину є те, що при закачуванні він покупорив всі тріщини в фундаменті, та гідроізолював його.
Всі роботи провелися без розкопування будь яких траншей.
За 28 днів після проведення робіт повторне зондування грунту показало, що несучі властивості виросли в 3 рази. Цього більше ніж достатньо для того щоб даний будинок не просідав.

Гарантійний термін обслуговування:

60 місяців.

Термін виконання робіт:

6 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *