Відгуки


На данній сторінці ми публікуватимемо відгуки клієнтів про нашу роботу.

(публікуватимутся відгуки тільки реальних клієнтів, без редагування!)


Олена

8 серпня 2015р.

Можу тільки сказати ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за виконану роботу.На мою думку в даний час це рідкість.


Євген

9 серпня 2014р.

Бородянский р-н, с.Небрат

Работали у меня несколько дней, выравнивали просевшие полы...... Жертв и разрушений нет. Результатом очень доволен. Рекомендую всем, кто столкнулся с подобной проблемой.


Бондарь Татьяна

7 липня 2014р.

м.Бориспіль

Меня 7 лет волновали грунты, на которых был построен дом. На протяжении последних пяти лет я постоянно ремонтировала то одну то вторую комнату - полы проседали. Площадь зала у меня 34 м.кв. Тяжесть давал камин. Проседание пола было 2-2.5 см. Моей радости не было границ, когда за два дня Денис со своей бригадой :
-уплотнил грунт;
-сделал 9 свай на глубине 3 метра под теплым полом (не снимая полов);
-ПОДНЯЛ проседание пола.
И честно говоря, такой подход к своей работе - чтобы было качественно и не дорого, я вижу в первый раз. СПАСИБО


Людмила В'ячеславівна

5 травня 2014р.

м.Буча, вул.Інституцька

В 2012 році проводили гідроізоляцію підвального приміщення. Досі все добре, я давно забула що це таке. Дуже рада що у них з'явився сайт на якому можна залишити відгук. Дякую Денису і рекомендую. Подробиці можу розказати 063-107-86-24. Кому цікаво дзвоніть.

примітка: Денис - керівник компанії "Експрес Технології Ін'єктування"


Володимир

6 липня 2013р.

м.Київ, вул.Волжська

Доброго вечора. В 2010 році я перший раз зустрівся з даною компанією. З початку я думав, що ця технологія не працює, але все ж таки вирішив провести закріплення нею. Тим більше, що номер мені дала людина в якої вони працювали за рік до мене. Закріпивши грунт під моїм будинком, поставили маяки на тріщини, які стоять і досі без ніяких змін. Роботою їхньою задоволений. В 2012 році закріпили мені ще дві будівлі з тим же результатом. Також проводили роботи по залиттю відмостки, та перекриттю криши металочерепицею. Проведення робіт на вищому рівні, працівники компанії спокійні, знають порядок. Мій номер телефона, тим хто хоче дізнатись більше, 067-501-53-26 - відповім усім. РЕКОМЕНДУЮ!


Юлія Володимирівна

12 грудня 2013р.

м.Київ, вул.Донця

У осінній період дощів грунти почали просідати, і почало підтоплювати приміщення. Працівники цієї компанії швидко відгукнулися та допомогли. Проводили роботу у 2011 році. Вони виконали роботу швидко та якісно. Я задоволена результатом та рекомендую скористатися їх послугами.